Рух автотранспорту по пр. Миру (від вул. Небаби до вул. Козацької) з 10 до 31 травня буде перекритий

  • Для получения полного доступа ко всем функциям форума необходима регистрация. Зарегистрировавшись, вы сможете делиться своим опытом, задавать вопросы и создавать темы. Регистрация без подтверждения по E-mail и займёт менее 30 секунд!

Davidov

Активист
Местный

Репутация:

У Чернігові з 10 до 31 травня на ділянці проспекту Миру від вул. Мартина Небаби до вул. Козацької цілодобово буде перекрито рух автотранспорту. Відповідне рішення прийнято сьогодні, 25 квітня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради з метою проведення робіт з капітального ремонту проспекту Миру.

Згідно зі схемою, погодженою в управлінні патрульної поліції у м. Чернігові, на вказаній території будуть встановлені дорожні знаки організації дорожнього руху.

Комунальному шляхо-будівельному підприємству доручено на час проведення робіт забезпечити освітлення ділянки вулиці в нічний час.

Крім того, управління патрульної поліції у м. Чернігові забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

В маршрутну мережу громадського транспорту на час перекриття ділянки вулиці будуть внесені зміни, про які на офіційному сайті Чернігівської міської ради буде повідомлено додатково.
02_26.jpg


Чтобы видеть ссылки нужно войти на форум.