Океан Ельзи Світовий тур. 28 вересня. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Початок о 19:00.

  • Для получения полного доступа ко всем функциям форума необходима регистрация. Зарегистрировавшись, вы сможете делиться своим опытом, задавать вопросы и создавать темы. Регистрация без подтверждения по E-mail и займёт менее 30 секунд!

Sheva

Новичок
Новичок
28 Май 2016
17
3
3
Концерт "Океану Ельзи" – це завжди свято, радісні відчуття та позитивний настрій. Це незабутні емоції та фантастичні моменти, окрилені музикою серця та захоплені погляди. Це щире та чесне шоу на сцені та яскраві флешмоби від фанатів. Це взаємодія, взаємозв'язок, взаємні емоції між музикантами і публікою. Це спів слухачів, який деколи сильніший, аніж звук моніторів. Коли гурт і слухачі "На небі" один від одного. Ця музика може стати найкращим подарунком та вираженням почуттів. Концерт "Океану Ельзи" – хороший привід зустрітися із друзями та провести час разом. Приходьте на концерт улюбленого гурту 28 вересня на стадіон імені Юрія Гагаріна. Початок о 19:00.
577d1b65c3d8f.jpg
 

Тайлер

Активист
Активист
18 Мар 2015
158
47
28
хренасе, и еще говорят Чернигов нищебродский город, а почти все самые дорогие билеты раскуплены
 

Ника

Активист
Активист
31 Окт 2014
91
17
8
7 микрорайон
хренасе, и еще говорят Чернигов нищебродский город, а почти все самые дорогие билеты раскуплены
ну, Океан Ельзы не каждый год приезжает в Чернигов. Я прошлый раз была в фанзоне и не очень понравилась толкучка, а на этот концерт взяла билеты на трибуне.