Нова влада довела до самоубийства Владислава Волошина

  • Для получения полного доступа ко всем функциям форума необходима регистрация. Зарегистрировавшись, вы сможете делиться своим опытом, задавать вопросы и создавать темы. Регистрация без подтверждения по E-mail и займёт менее 30 секунд!

Smoker

Активист
Активист
10 Сен 2016
123
39
28
26
#1
Чтобы видеть ссылки нужно войти на форум.

29356867_1606466072769887_7908821631475122176_n.jpg 29366408_1606475352768959_2081353856154861568_n.jpg

Це якась абсолютно жахлива історія. Покінчив життя самогубством Владислав Волошин - відомий бойовий льотчик, герой війни на Донбасі. В 2014-му році його штурмовик збили чи то росіяни чи то сепаратисти. Він катапультувався на ворожій території. З травмованою рукою дістався своїх позицій. Згодом, демобілізувався. Повернувся до Миколаєва. Минулого року року був призначений керівником Миколаївського аеропорту. А два місяці тому - миколаївський журналіст
Чтобы видеть ссылки нужно войти на форум.
зробив резонансне розслідування. Про те, як оточення глави Миколаївської ОДА Олексія Савченка (друге фото) організувало тендерну оборудку на ремонті аеропорту. Причому, Андрію вдалося отримати і опублікувати важливий аудіозапис. На ньому чути, як Волошина, як керівника аеропорту, оточення Савченка відверто нахиляє погодити фіктивні результати тендеру на ремонт будівлі. І це ще не все. Пару годин тому Андрій опублікував листування Волошина за кілька тижнів до смерті. Виявляється, в повідомленнях у Whats App, Волошин скаржиться знайомому на тиск з боку Савченка і розуміє, що пішов на злочин, затвердивши тендерну оборудку, як того вимагали в обладміністрації. Через це, пише Волошин: "його вже відвідують суїцидальні думки" (цитата). Чи підштовхнуло його усвідомлення участі в злочині до того, щоб піти з життя? Ну такий от офіцерський спосіб змити ганьбу... А, можливо, знайдеться й інше листування, яке відкриє додаткові деталі цієї трагедії.
Що ж до Савченка, то, він, напевне знову вийде сухим із води. Цей екс-нардеп від БПП, що тепер керує Миколаївщиною, давно став для президента Порошенка чимось типу власного Кадирова для Путіна. Відморожений і безкарний. Прокурор Донський, що розслідує справи Майдану нещодавно розповів, що саме Савченко кришує ватажка тітушок Крисіна і робить все, щоб той не поніс відповідальність за вбивство журналіста Веремія під час Майдану. А нардеп Мустафа Найєм заявив, що отримав дані, про те, що Савченко завчасно був поінформований про заплановані вбивства на Майдані.
Звісно, хотілося б щоб Генеральна прокуратура вже допитувала Савченка і на предмет смерті Волошина, і на предмет злодіянь Крисіна і по інших справах. Тільки Генпрокурор Луценко щось не поспішає псувати настрій своєму колишньому колезі по фракції БПП у парламенті.
Та й не ті пріоритети в Гепрокуратурі, як ми побачили останніми днями.

Розслідування Андрія Лохматова про оборудки в Миколаївському аеропорті тут:

Листування Волошина незадовго до смерті тут:
Чтобы видеть ссылки нужно войти на форум.


Земля пухом герою і співчуття родині. Всім подяка за репост.
 
Последнее редактирование:

Людок

Прохожий
Прохожий
18 Мар 2018
2
0
1
#2
глядя на фото думаешь что наоборот, слева губернатор, а справа лётчик... но нет же, в нашей теперешней Украине так быть не может. Быдло у власти, а порядочных выживают....
 

Пианист

Новичок
Новичок
25 Фев 2017
37
6
8
#3
Та не будет в Украине справедливости, это давно пора понять. В верхушке власти сейчас очередная "семья" из бывших и будущих зеков. Придет время и будут гнать шоколадного из Козина, так же, как и яныка с Межигорья.