Петиция Введення платного проїзду для т зв "пільгових категорій" громадян

Тема в разделе "Петиции", создана пользователем Котофей, 29 июл 2017.

0/5, Голосов: 0

 1. Котофей Netherlands

  Котофей Активист
  Активист

  С нами с:
  3 дек 2015
  Сообщения:
  77
  Симпатии:
  9
  Чи не кожен міський очільник, міськрада, котрі приходять до влади, розповідають нам про пріорітетність розвитку муніципального електротрансопорту... Проте, ЖОДЕН для цього фактично нічого не зробив: ані у нас у Чернігові, ані тим більше "там" у Києві... Наразі "завдяки" рішенню Верховної Ради України у нас діє чи не найпопулістичніший та утопічніший закон щодо перевезення пільгових категорій громадян. Однак, парламент, прийнявши подібне рішення, звалив усі витрати на місця, змусивши при цьому самостійно фінансувати - не побоюся цього слова -
  цю аферу місцеві органи влади...
  ... Усі задоволені й щасливі: наша влада дбає про так звані не захищені верстви населення.
  А тим часом чернігівські тролебуси руйнуються, відживаючи вкотре свій вік; на лінію і близько не виходить потрібна кількість машин... Тролейбуси, особливо в години-пік їдуть переповненні, одначе, всього 20-25% пасажирів сплачує за проїзд! Водночас Чернігівська міська рада виділяє ЧТУ 49 (!) мільйонів гривень на компенсацію перевезень пільговиків (точніше 40 уже виділила, а 9 ще у планах), тим самим мовчечки виконуючи злочинні закони загальнодержавної влади! А 49 мільйонів - на секундочку - це 12-13 нових машин, або якісна СУЧАСНА, а не ще радянська контактна мережа чи відремонтовані електропідстанції... І це лише за один рік!!!
  Ба більше, із 15 серпня 2017 року планується підняття вартості проїзду до трьох гривень. Тобто ми, "платні" пасажири повинні платити ще за трьох-п"ятьох чоловік, котрі їдуть поруч!!!
  ... Аби довго не розписувати ситуацію переходжу до суті. Моя пропозиція:
  1. прийняти вольове рішення про скасування безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті міста Чернігів, як вийняток залишивши це право таким категоріям громадян як учасники бойових дій та інваліди І групи. 2. після прийняття вищевказаного рішення перерахувати собівартість однієї поїздки (включаючи амортизацію, прогнози щодо підвищення мінімальної заробітної плати тощо) та встановити рентабельність на рівні 10-15%.
  Вважаю, що у будь-якому іншому випадку нашому електротрансорту скоро настане кінець і на лінії ми максимум що зможемо побачити, так це 12 "Барвінків", 3 БКМа, 2 ЛАЗи і цілу "свору" Газелей, Еталонів та решти "найкомфортабельнішого" транспорту у світі.

  голосуем тут: https://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1050
   
 2. Teo Украина

  Teo Активист
  Активист

  С нами с:
  12 дек 2015
  Сообщения:
  176
  Симпатии:
  57
  среди стран бывшего СССР только в Украине остался бесплатный проезд для льготников
   
 3. Ludvig Украина

  Ludvig Прохожий
  Прохожий

  С нами с:
  30 июл 2017
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  все правильно делают, нечего на халяву кататься по всему городу, особенно достают пенсионеры которые ездят от рынка до рынка в поисках где подешевле, а ездят они в основном в часы пик