1. Для получения полного доступа ко всем функциям форума необходима регистрация. Зарегистрировавшись, вы сможете делиться своим опытом, задавать вопросы и создавать темы. Регистрация без подтверждения по E-mail и займёт менее 30 секунд!
  Скрыть объявление

В Україні можуть почати вирубати ліси

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Mihail, 27 мар 2016.

0/5, Голосов: 0

 1. Mihail

  Mihail Прохожий
  Прохожий

  С нами с:
  27 мар 2016
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  «Реформи» української промисловості, що призвели до суттєвого зниження рівня ВВП за останні два роки, зараз можуть торкнутися українських лісів.

  Lis.jpg

  Розробка нових стандартів лісокористування може призвести до нещадної комерційної вирубки і так невеликих об’ємів українських лісів. Створена робоча група яка буде займатися розробкою сертифікації лісокористування. Це значить, що тепер некомерційні організації на кшталт WWF будуть вирішувати не тільки питання щодо того які саме компанії отримають сертифікат на вирубку деревини. Але ще й де, коли і скільки лісовини ці підприємства будуть вирубати.

  15 грудня 2015 року відбулося перше засідання робочої групи яка займатиметься розробкою національних стандартів лісокористування для України та буде оцінювати ризики вирубки контрольованої деревини. Засідання робочої групи відбувалося під проводом громадянина України директора державного представництва Лісової наглядової Ради (Forest Stewardship Council, FSC) Кравця П.В. та громадянина Сполучених Штатів Америки Браяна Мілаковскі, який до середини 2015 року мешкав у Росії, де займався керуванням лісовою програмою у рамках НКО WWF на регіональному рівні. Засідання відбулося за активною участю представників Держлісагентства, керівництва лісової промисловості України.

  На засіданні сторони зайнялися спільною розробкою національного сертифікату, що дозволить некомерційним природоохоронним фондам пильно слідкувати та контролювати вирубку лісів на территорії України.

  Подібні зміни в лісокористуванні, та активні дії некомерційних організацій, які начебто займаються захистом екології, насправді можуть призвести до того, що контроль держави над деревообробною промисловістю може повністю перейти під контроль НКО подібних WWF, які в свою чергу будуть вирішувати які саме компанії отримають новий сертифікат. І хоча на перший погляд може здатися, що всі деревообробні підприємства матимуть рівні умови, але на практиці все може бути інакше. Адже «лісоохоронні» некомерційні організації будуть вирішувати де саме буде вирубатися ліс, в яких об’ємах. Такі дії можуть призвести до того, що бездумна експлуатація українських лісових угідь може досить швидко залишити Україну без взагалі.
   
 2. Alkon Украина

  Alkon Активист
  Активист

  С нами с:
  23 дек 2014
  Сообщения:
  78
  Симпатии:
  7
  его и сейчас нещадно вырубают, в области пилорама на пилораме
   
 3. Devilnote Украина

  Devilnote Задумчивый читатель
  В бане

  С нами с:
  27 окт 2017
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  1
  Как буд-то ранее его не вырубали, наивные
   
 4. Dredd Украина

  Dredd Прохожий
  Прохожий

  С нами с:
  6 ноя 2017
  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  0
  Так и раньше рубили только в путь. Они же и не останавливались, чтобы опять начинать grin1