1. Для получения полного доступа ко всем функциям форума необходима регистрация. Зарегистрировавшись, вы сможете делиться своим опытом, задавать вопросы и создавать темы. Регистрация без подтверждения по E-mail и займёт менее 30 секунд!
  Скрыть объявление

Штрафы за нарушение ПДД

Тема в разделе "Авто-вело-мото", создана пользователем Teo, 11 ноя 2017.

0/5, Голосов: 0

 1. Teo Украина

  Teo Активист
  Активист

  С нами с:
  12 дек 2015
  Сообщения:
  175
  Симпатии:
  56
  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОГОДИВ ПОСИЛЕННЯ ПОКАРАННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, ІНІЦІЙОВАНІ МВС
  Новації стосуються обмеження швидкості руху у населених пунктах, системи штрафів, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху. Відповідні зміни міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував на спеціальному засіданні Уряду сьогодні, 10 листопада.

  За словами очільника МВС, наразі в нашій державі склалася катастрофічна ситуація у сфері безпеки дорожнього руху. У 2016 році в Україні сталися майже 155 тисяч ДТП, з яких понад 25 тисяч – із постраждалими особами. А протягом 2017 року – майже 117 тисяч ДТП, 19 тисяч з яких – із постраждалими.
  «Лише за останні два роки у ДТП загинули понад 5,5 тисяч осіб. Травмовано – понад 57 тисяч. Для порівняння за 2016 рік у зоні АТО, де фактично відбуваються справжні бойові дії із застосуванням сучасного озброєння, загинули 763 наших військовослужбовців. Я хочу, аби усі ми розуміли, що нові правила – це не питання обмеження когось у правах і можливостях, а питання нашої безпеки. У нас на дорогах гине вчетверо більше людей, ніж у зоні АТО», – зазначив Арсен Аваков.

  Від початку цього року за вчинення адміністративних правопорушень за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП складені 88 тисяч адміністративних протоколів, з них судами розглянуті близько 44 тисяч, тобто лише 50 відсотків. Штрафи за цією категорією накладені на 31 тисячу осіб.
  unnamed_(7).jpg
  «Загальний розмір штрафів, накладених з початку року за керування транспортними засобами в нетверезому стані, становить 352 мільйони гривень. Проте, в державний бюджет стягнуті лише 31 мільйон гривень або 8,7 %. Акцентую, що проти цих 8,7 % виконаних рішень на іншій чаші терезів 2317 загиблих у ДТП цього року. На жаль, переважна більшість судових рішень залишаються невиконаними», – підкреслив Арсен Аваков.
  unnamed_1_(5).jpg
  Серед головних новацій МВС – обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год. Ця швидкість не лише встановлена в Європі і США, а й рекомендована за результатами масштабного дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

  «Просте порівняння: при швидкості 60 км/год – зупинковий шлях становить 55 метрів, а імовірність летального результату при зіткненні із пішоходом - 82%. Натомість при швидкості 50 км/год – зупинковий шлях складе 40 метрів, а імовірність летальних наслідків знизиться до 20%», – додав міністр внутрішніх справ.

  У кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за низку адміністративних правопорушень.

  Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше, ніж на 50 км/год., установити штраф 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень). За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень та передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

  У 20 разів збільшується розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.
  unnamed_3_(1).jpg

  «Острах у таких людей, які свідомо сідають за кермо, знаючи, що вони взагалі не мають права керування транспортним засобом, мінімальний, оскільки найгірше, що для них буде в разі зупинення поліцією, – це штраф у розмірі 510 гривень. Ми пропонуємо штрафи за ці правопорушення прирівняти до розмірів стягнень за керування транспортним засобом у нетверезому стані», – зазначив Арсен Аваков.

  Новими змінами також планується запровадження системи автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР та внесення змін до Порядку видачі посвідчення водія.

  «Строк дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Наступне, якщо особа не вчинила три або більше адмінправопорушень у сфері безпеки руху, видаватимуться на 30 років», – додав очільник МВС.

  Для реалізації цих пропозицій МВС України виносить на розгляд Уряду проект Закону України про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, а також три проекти постанов Кабінету Міністрів щодо змін до Правил дорожнього руху, Положення про порядок видачі посвідчення водія та функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень.

  «Найближчим часом пакет документів буде передано до Верховної Ради України. Сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу й термінове прийняття відповідних рішень», – підсумував Арсен Аваков.

  источник:
  http://mvs.gov.ua/ua/news/10822_Zbi..._ruhu_FOTO_VIDEO_INFOGRAFIKA_PREZENTACIYA.htm
   
  Mikas и Black Hat нравится это.
 2. Josh Украина

  Josh Активист
  Активист

  С нами с:
  20 авг 2016
  Сообщения:
  95
  Симпатии:
  33
  А фотовидеофиксация нарушений будет чем?
   
 3. Black Hat Украина

  Black Hat Супермодератор
  Команда форума

  С нами с:
  10 сен 2014
  Сообщения:
  110
  Симпатии:
  56
  - Вы превысили скорость.
  - А откуда вы знаете, ведь у вас нет радара.
  - Как это нет, а ну сержант Радар, как проехала машина?
  - Вжик!
  - А как должна была проехать?
  - Вж-и-и-и-и...
   
  Josh и Smoker нравится это.
 4. Smoker Украина

  Smoker Активист
  Активист

  С нами с:
  10 сен 2016
  Сообщения:
  118
  Симпатии:
  37
  камерами которые авиков ещё в 2015 году поставил)
   
  Josh нравится это.
 5. Денис Б. Canada

  Денис Б. Новичок
  Новичок

  С нами с:
  17 ноя 2015
  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  12
  Водителем внедорожника, который спровоцировал аварию, является начальник МРЭО №3 города Киева Владимир Найда
  Водитель внедорожника "Мазда" выехал на встречную полосу, где ударил автомобиль Mitsubishi, который от удара отбросило в третью машину. Пассажир Mitsubishi погиб на месте, водитель этого авто с травмами, переломами ног доставлен в реанимацию. Его из машины доставали спасатели", - сообщил корреспондент.

  Также журналист отметил, что водитель внедорожника на месте отказался пройти тест на содержание алкоголя в крови, хотя очевидцы утверждали, что он был все-таки пьян. Уже через некоторое время к нему приехали его адвокаты, и уже вместе с ними он отправился в наркодиспансер.

  https://112.ua/kiev/v-kieve-na-ul-stecenko-proizoshla-avariya-est-pogibshiy-420384-amp.html
   
 6. Денис Б. Canada

  Денис Б. Новичок
  Новичок

  С нами с:
  17 ноя 2015
  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  12
  И смысл от повышений штрафов если сами мусора ездят как захотят?
   
 7. Josh Украина

  Josh Активист
  Активист

  С нами с:
  20 авг 2016
  Сообщения:
  95
  Симпатии:
  33
  Вчера в Сумах пьяный мент въехал в машину патрульной полиции, что как бэ подтверждает)
   
  Патрон нравится это.
 8. Патрон Украина

  Патрон Новичок
  Новичок

  С нами с:
  20 дек 2016
  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  6
  ОПУБЛИКОВАНО ПОСТАНОВЛЕНИЕ КАБМИНА ОБ ОГРАНИЧЕНИИ СКОРОСТИ В ГОРОДАХ ДО 50 КМ/Ч
  Изменения вступят в силу с 1 января 2018 года
  Постановление Кабмина об ограничении максимальной скорости движения автомобилей в городах с 60 до 50 км/ч опубликовали в официальном издании "Урядовый курьер" в субботу 25 ноября. Изменения вступят в силу с начала следующего года.
  Так, уже с 1 января 2018-го водителям будет разрешено двигаться в городах со скоростью до 50 км/ч (сейчас можно до 60 км/ч).
  "На сегодняшний день в подавляющем большинстве стран ЕС разрешенная скорость движения транспортных средств в населенных пунктах составляет не более 50 км/ч, а в особых пунктах - 30 км/час. Таким образом, принятие акта позволит приблизить национальное законодательство к законодательству Европейского Союза", - говорится в пояснении к постановлению.
  Напомним, 10 ноября Кабмин также принял решение, согласно которому полученное впервые водительское удостоверение будет действовать только в течение 2 лет.
  https://112.ua/obshchestvo/opubliko...nii-skorosti-v-gorodah-do-50-kmch-422338.html
   
 9. Mikas Украина

  Mikas Активист
  Активист

  С нами с:
  24 авг 2016
  Сообщения:
  114
  Симпатии:
  18
  Сначала фотовидекамеры надо вешать а потом уже снижение максимальной скорости, а то как всегда, примут закон а как его выполнять не понятно
   
 10. Анонимус Украина

  Анонимус Прохожий
  Прохожий

  С нами с:
  2 дек 2017
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  А еще раньше нужно деньги на эти камеры найти, ибо на установку четырех тысяч камер нужно 1.5 млрд грн, а в бюджете таких растрат нема.
   
Загрузка...
Метки: